Artykuł przeglądowy dotyczący znaczenia gier i ruchu w edukacji matematycznej i pokonywaniu dyskalkulii

Właśnie ukazał się drukiem kolejny artykuł przeglądowy autorstwa dr Małgorzaty Gut. Tym razem odpowiadający na pytanie, czy gry komputerowe i ruch mogą pomóc rozwijać umiejętności matematyczne u dzieci w okresie wczesnoszkolnym. Tekst wysłany do recenzji w 2018 roku, został zamieszczony w roczniku 2019 Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, zaś ukazał się drukiem teraz. Proces publikacyjny trwał zatem również dość długo. Niestety numeru nie ma jeszcze na stronie czasopisma, aby można było ściągnąć artykuł, ale mamy nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe.