Jakub Słupczewski najlepszym studentem Wydziału!

Ogromne wyróżnienie studenta z Pracowni Poznania Matematycznego! Jakub Słupczewski z V roku psychologii UMK wygrał tegoroczny konkurs na najlepszego studenta Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK. Kuba to bardzo dobrze zapowiadający się młody naukowiec, z ambicjami i planami realizacji po studiach doktoratu z psychologii. Ponieważ od I roku studiów angażuje się w badania naukowe i popularyzację nauki, obecnie ma już na swoim koncie wiele osiągnięć. Obecnie jest zaangażowany w projekty Pracowni Poznania Matematycznego, gdzie realizuje swoją pracę magisterską pod kierunkiem dr Małgorzaty Gut, ale zdążył się także włączyć w kilka innych projektów kierowanych przez kilku pracowników Instytutu Psychologii UMK. Brawo! Trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy!