„Nowe technologie i metody w psychologii”

Bardzo dobra wiadomość, m.in. dla naszej pracowni, na początek nowego roku! Wczoraj ukazała się książka „Nowe technologie i metody w psychologii” pod redakcją naukową prof. Macieja Trojana i dr Małgorzaty Gut. Autorami trzech rozdziałów składających się na tę publikację zbiorową jest troje studentów z naszego zespołu badawczego (ze współautorstwem dr Gut). Książka (w tych, ale także innych rozdziałach) porusza wiele treści ważnych i interesujących z punktu widzenia tematyki, którą zajmuje się nasza pracownia. Dostęp do książki jest otwarty i można ją pobrać pod poniższym linkiem. Mamy nadzieję, że darmowy powszechny dostęp do publikacji sprawi, że sięgną po nią liczni czytelnicy, nie tylko naukowcy, nauczyciele akademiccy czy studenci, ale każdy, kto jest zainteresowany psychologią, nowoczesnymi technologiami i metodologią badań. Życzymy przyjemnej i inspirującej lektury.