Za nami pierwsza obrona pracy magisterskiej studentki z Pracowni Poznania Matematycznego!

Wczoraj miała swój wielki dzień Natalia Sobolewska z naszego zespołu badawczego, ponieważ obroniła swoją pracę magisterską z psychologii, czego jej serdecznie gratulujemy! Tym samym została pierwszym magistrem z grona studentów pracujących naukowo w Pracownia Poznania Matematycznego UMK. Warto dodać, że jest także jednym z kilkunastu pierwszych absolwentów toruńskiej psychologii. Tytuł pracy to „Efektywność treningu poznawczo-ruchowego z grą komputerową na poziom podstawowych umiejętności matematycznych u dzieci z Płodowym Zespołem Alkoholowym”. Praca została oceniona na ocenę bardzo dobrą, jak również taka ocena będzie na dyplomie ukończenia studiów Natalii Życzymy samych sukcesów na dalszych ścieżkach zawodowych i dziękujemy za niemal pięcioletnią owocną współpracę z Pracownią Kolejne obrony naszych labowych studentów już na początku września!